Zavolejte nám: +420 597 407 511

Search
Close this search box.
Poslední příspěvky
Citect SCADA
CMOS
Procházet:
Sběr dat o spotřebě elektřiny a regulace odběrových maxim

Jste velkoodběratel elektřiny na úrovni VN?

Ušetřete peníze za silovou elektřinu snížením odběrového maxima. Pomůžeme Vám získat data pro nastavení správné hodnoty pomocí RTU7M jednotky a vyřešíme za Vás řízení energeticky náročných procesů.

SCADASOLUTIONS jako divize společnosti ELVAC Vám nabízí dostupný řídicí a monitorovací systém na snadno rozšiřitelných modulárních základech. Pro aplikace v podnikových energetických systémech jsme vyvinuli a vyrábíme osvědčenou řadu měřicích a řídicích jednotek řady RTU7M. Díky škálovatelnosti jednotek RTU7M může Váš budoucí řídicí a monitorovací systém růst s Vašimi požadavky a potřebami.

Jak to funguje?

RTU7M
RTU7M v rozvaděči

Jednotku RTU7M můžete získat v námi kompletně vystrojeném rozvaděči. Konfiguraci jednotky a rozvaděče Vám připravíme na míru dle požadovaného počtu měřených a ovládaných prvků.

RTU7M jednotku můžete rovněž objednat samostatně a zapojit si ji do vlastního rozvaděče. Výsledný systém lze škálovat na úrovni RTU karet nebo také množstvím RTU7M jednotek, které lze zapojit do komunikační sítě.

Sbírejte data z elektroměrů prostřednictvím komunikační linky nebo impulsů.  Ovládejte Vaše technologie prostřednictvím vstupně/výstupních karet nebo pomocí standardních průmyslových protokolů.

RTU7M podporuje ochranu a šifrování dat. Nabízí širokou škálu komunikačních protokolů a komunikačních rozhraní – IEC 61850, 60870-5-101,103 a 104, DNP3, Modbus, ETH LAN, RS-232/485, GSM, GPRS, UMTS, EDGE, LTE a další.

RTU7M je programovatelný logický automat (PLC) s velkým množstvím funkcí navíc. Byl vyvinut především  pro energetiku, ale jeho široké využití je v celé oblasti průmyslu.

RTU7M
Kompaktní řešení RTU7M

RTU7M může fungovat jako samostatný řídicí a monitorovací průmyslový mikropočítač, který ukládá  měřená data na SD kartu a ovládá energetický proces na míru vytvořeným algoritmem.

Dokonalost celého řešení ale více oceníte zapojením RTU7M jednotky do datové sítě prostřednictvím ethernet rozhraní nebo díky integrovanému LTE modemu a VPN připojení. Získáte tak možnost ukládat naměřená data rovnou do Microsoft SQL databáze. Díky integrovanému webovému prohlížeči RTU7M jednotky můžete snadno vizualizovat stav měřených a ovládaných prvků a rovněž technologie ovládat.  RTU7M jednotku můžete monitorovat a ovládat nadřazeným SCADA systémem.

Spočítejte si Vaše možnosti úspor

Vyzkoušejte kalkulačku úspor pro snížení odběrového maxima (pro velkoodběr elektřiny na hladině VN)

Co nabízíme?

SCADASOLUTIONS - sběr dat o spotřebě elektřiny a regulace odběrových maxim

Analýza vašich požadavků

Provedeme detailní analýzu Vašich požadavků na sběr dat o spotřebě elektrické energie ve Vašem podniku a na základně této analýzy Vám navrhneme optimální a cenově dostupné řešení, které povede k finančním úsporám.

Získejte představu budoucího řešení

Analýza končí dokumentem popisujícím budoucí stav požadovaného řešení pro sběr dat a ovládání energetických procesů ve Vaší firmě včetně cenové kalkulace a návratnosti řešení díky získaným úsporám.

Dodávka hardware

Dodáme Vám potřebný hardware. RTU7M jednotku ve vystrojeném rozvaděči, elektroměry, instalační materiál, průmyslové počítače nebo servery. Množství a typ dodaného hardware závisí na Vašich požadavcích a velikosti řešení.

Dodáme Vám hardware na klíč

Už nemusíte oslovovat další dodavatele. Poskytujeme komplexní služby rovněž v oblasti hardware. Jsme nejen výrobci RTU jednotek, ale také průmyslových počítačů. Zastupujeme světové výrobce počítačů, komunikačních převodníků i elektromateriálu.

Instalace na klíč

Součástí našeho komplexního řešení je samozřejmě profesionální a odborná instalace, která je zakončena ověřovacími testy a zaškolením Vašeho personálu, který vybavíme příslušnou dokumentací.

Získejte komplexní řešení na klíč

Získejte komplexní služby na klíč počínaje analýzou Vašich požadavků, pokračující dodávkou potřebného hardware s následnou profesionální a odbornou instalací a končící poskytování záruční a pozáruční podpory.

Záruční a pozáruční servis

Na námi dodané řešení poskytujeme roční záruku a standardní technickou podporu. Jsme certifikovanou společností v oblasti poskytování servisních služeb, které můžou být v rozsahu až 24/7.

Nechejte se hýčkat

Zakládáme si na vstřícném a osobním přístupu ke každému našemu zákazníkovi. Certifikované servisní služby poskytujeme na vysoké úrovni. Naše řešení jsou prověřena v náročných provozech velkých energetických společností a v oblasti letectví.
Vyrobených RTU jednotek
1000 +
Hodin vývoje
10000 +
Hodin instalací
0 +
Spokojených zákazníků
0 +

Vybrané cenově dostupné realizace

Sběr dat o spotřebě elektřiny a regulace odběrových maxim prostřednictvím RTU7M

Spočítejte si Vaše možnosti úspor

Vyzkoušejte kalkulačku úspor pro snížení odběrového maxima (pro velkoodběr elektřiny na hladině VN)

business-women-are-checking-the-company-32468LX.jpg

Proč zvolit naše řešení?

Garance kvality a dostupnosti

Stáhněte si eBook zdarma

Připravili jsme pro Vás eBook. Stáhněte si zdarma dokument popisující danou problematiku a její řešení.

Naše

služby

SCADA pro Letectví

Pro letectví jsme vyvinuli stavebnicové SCADA řešení, které poskytuje jednotné rozhraní pro celé skupiny systémů.

SCADA pro Energetiku

Nabízíme řešení pro řízení a monitorovaní energetických soustav špičkovým SCADA produktem ETAP.

SCADA pro Průmysl

Dokážeme řídit a monitorovat Vaše technologie a pomůžeme Vám získat přehled o podnikové energetice.

Dodávka Hardware

Máme vlastní výrobu průmyslových počítačů, měřicích karet a řídicích jednotek RTU. Zastupujeme světové výrobce v oblasti hardware.

Servisní Podpora

Ke všem našim řešením nabízíme profesionální certifikované servisní služby v oblasti software i hardware.

Řešení na Klíč

Zadejte nám problém z oblasti řízení a monitorování Vašich technologií a my Vám ho vyřešíme na klíč až v rozsahu 24/7.

SCADASOLUTIONS

Řešení k vybudování spolehlivého Řídicího a Monitorovacího Systému (RCMS)

Kontaktní formulář

SCADASOLUTIONS

Rádi Vám předvedeme naše řešení realizovaná u významných zákazníku z oblasti letectví, energetiky nebo průmyslu. V případě Vašeho zájmu Vás provedeme naší firmou, kde se můžete seznámit nejen s výrobou jednotek RTU7M.

Zpráva

Vyplňte prosím nezávazně Vaše údaje a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktní formulář

SCADASOLUTIONS

Žádná opatření nás nezastaví, pojďme se potkat online!

Sjednejte si nezávaznou online schůzku a my Vám předvedeme naše řešení prostřednictvím videokonference.

Zpráva

Vyplňte prosím nezávazně Vaše údaje a my se Vám brzy ozveme.